Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Główna, Śrem » Rozlicz PIT w Śremie i wygraj konkurs

Aby więcej pieniędzy z podatków trafiało do miasta Urząd Miejski zorganizował konkurs dla osób po raz pierwszy rozliczających się w Śremie.


Ministerstwo Finansów przekazuje ok. 40% zapłaconego podatku do kasy samorządu, w którym mieszka podatnik. Im więcej osób rozliczy się w Urzędzie Skarbowym w Śremie, tym więcej pieniędzy w kasie gminy. Mieszkańcy, którzy z różnych względów nie mogą lub nie chcą dokonać zmiany meldunku, a faktycznie przebywają na obszarze gminy Śrem, powinny rozliczyć swój podatek PIT w Urzędzie Skarbowym w Śremie.

Urząd Miejski w Śremie ogłosił konkurs dla osób które po raz pierwszy rozliczą swój podatek w Śremie w terminie od 20 lutego do 30 kwietnia 2012 roku. Konkurs skierowany jest do osób faktycznie mieszkających w Śremie, a zameldowanych w innym miejscu. Wystarczy w czasie trwania konkursu złożyć deklarację podatkową oraz wyrazić zgodę na udział w konkursie w Urzędzie Skarbowym w Śremie, wskazując po raz pierwszy adres faktycznego miejsca zamieszkania na terenie gminy Śrem.

W dniu 20 czerwca wśród uczestników konkursu zostaną rozlosowane nagrody: karnety do Kinoteatru Słonko na dowolne projekcje filmowe, karnety na basen i bowling Śremskiego Sportu.

Tagi:

Napisz komentarz

© 2012 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun