Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Ciekawostki, Główna, Śrem » Wiosenne poszukiwanie talentów

W wiosennych miesiącach odbędą się dwa konkursy w celu wyłonienia talentów, w kwietniu III Tandem Show, w maju Śremsong.

W kwietniu Śremski Ośrodek Kultury zorganizuje trzecią edycję konkursu Śremski Tandem Show. Uczniowie będą mogli zaprezentować swoje talenty w trzech kategoriach: wokalnej, tanecznej oraz playback show.

Jeżeli potrafisz śpiewać, tańczyć lub parodiować to nie zwlekaj i jak najszybciej dostarcz kartę zgłoszenia do Śremskiego Ośrodka Kultury!

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich gminy Śrem. Udział mogą wziąć soliści, duety oraz zespoły. Kartę zgłoszenia należy dostarczyć do siedziby Śremskiego Ośrodka Kultury do 16 kwietnia.

Przesłuchania odbędą się 25 kwietnia w Kinoteatrze Słonko. Wyróżnieni przez Jury wykonawcy zaprezentują się na scenie podczas Dni Śremu w sobotę 9 czerwca. Pełny regulamin oraz karty zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej ŚOK.

W maju odbędzie się II Ogólnopolski Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej oraz XXI Przegląd Piosenki religijnej ŚREMSONG 2012. Oprócz wokalistów swoje zdolności mogą zaprezentować również teatry. W programie festiwalu znalazły się warsztaty sztuki przestrzennej i warsztaty wokalne. Gościem będzie Joanna Janiak i zespół 3dzieści3.

Regulaminy i karty zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej Śremskiego Ośrodka Kultury.

Napisz komentarz

© 2012 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun