Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Zatrzymano 3 nietrzeźwych

policja_odznaka2 maja br. ujawniliśmy w Książu Wlkp. nietrzeźwego kierującego motorowerem, a 3 maja br. w Śremie nietrzeźwego kierującego rowerem i w Nochowie nietrzeźwego kierującego samochodem osobowym marki Suzuki Maruti.

2 maja br. o godz. 1.30 policjanci – dzielnicowi w Książu Wlkp. przy ulicy Niepodległości zauważyli motorowerzystę, który jechał całą szerokością jezdni. W związku z powyższym zatrzymali kierującego motorowerem do kontroli drogowej. W trakcie legitymowania policjanci wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Kierowca 26 – letni mieszkaniec gminy Książ Wlkp. poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskał wynik: 0,39 mg/l. Ponadto okazało się także, że mężczyzna ma zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez sąd.

3 maja br. o godz. 1.35 policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w Śremie przy ulicy Chełmońskiego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego rowerem 31 – letniego mężczyznę czasowo przebywającego w Śremie. Ten kierujący również był nietrzeźwy. Poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskał wynik: 0,81 mg/l.

3 maja o godz. 17.35 policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w Nochowie przy ulicy Śremskiej zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Suzuki Maruti, którym kierował 62 – letni mieszkaniec gminy Śrem. Ten mężczyzna także był nietrzeźwy. Poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskał wynik: 0,87 mg/l. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy kat. A, B.

Postępowania w tych sprawach prowadzą policjanci Wydziału Kryminalnego.

Źródło: Materiał prasowy KPP Śrem

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun