Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Kolizje, kradzieże, pobicie, niszczenie mienia

Kolizje, kradzieże, pobicie, niszczenie mienia – takimi sprawami zajmowali się ostatnio śremscy policjanci.

Wtorek, 29 maja

10:30 – Powiat Śremski – W jednej z firm na terenie naszego powiatu dochodziło w ostatnim czasie do kradzieży elementów metalowych. W tej sprawie zatrzymano 36-letniego pracownika tej firmy. Ze śledztwa wynika, że 36-latek kilka razy kradł z terenu firmy, a skradzione elementy sprzedawał  w punkcie skupu złomu. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Czwartek, 31 maja

1:30 – Śrem, przystań kajakowa – Spłonął trzcinowy daszek nad drewnianą wiatą znajdującą się na przystani kajakowej nad Wartą. Straty wynoszą ponad 2 500 zł. Tego samego dnia zatrzymano podpalacza. Jest nim 23-letni śremianin. Za zniszczenie mienia grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

23:20 – Śrem, ul. Komorowskiego – Dwóch śremian w wieku 21 i 23 lat pobiło innego śremianina. Zostali oni zatrzymani w bezpośrednim pościgu na ul. Chłapowskiego. Ofiara pobicia trafiła do szpitala, gdzie stwierdzono u niego stłuczenia różnych części ciała. Sprawcom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Piątek, 1 czerwca

13:54 – Śrem, ul. Popiełuszki – 15-letni motorowerzysta, mieszkaniec miasta, uderzył w 16-letniego mieszkańca Dalewa, który wszedł na jezdnię zza zaparkowanego Volkswagena Transportera. Kierujący i pieszy doznali ogólnych potłuczeń.

Niedziela, 3 czerwca

18:45 – Śrem, ul. Kilińskiego – 14-letni motorowerzysta z Niesłabina, jadąc z pasażerką, nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na tył Audi, którym kierowała 29-letnia mieszkanka gminy Śrem.

Wtorek, 5 czerwca

14:30, Książ Wlkp, ul. Nowomiejska – Do kontroli drogowej zatrzymano 52-letniego poznaniaka, który kierował Oplem Astrą. Poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskał wynik: 0,42 mg/l (0,9 promila). Kierowca nie miał również prawa jazdy, które zostało mu zatrzymane.

Na podstawie informacji prasowych KPP w Śremie.

Napisz komentarz

© 2012 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun