Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Bez kategorii, Informacje policyjne » Dni Śremu 2012: spokojne i bezpieczne

Śremska policja oceniła święto miasta jako spokojne i bezpieczne. W piątek młody mężczyzna został uderzony butelką. W sobotę zagubił się 4-latek.

Nie odnotowaliśmy poważniejszych zdarzeń kryminalnych, a jedynie kilka interwencji.

W piątek około 19:20 Policja została poinformowana o ujęciu mężczyzny przez pracowników ochrony. 17-letni śremianin na stadionie uderzył butelką w głowę młodego mężczyznę. Był nietrzeźwy, w wydychanym powietrzu uzyskał wynik 0,94 mg/l (2 promile). Ofiara doznała niewielkich obrażeń ciała i po opatrzeniu w szpitalu została zwolniona do domu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w trakcie oglądania meczu między młodymi chłopakami doszło do szarpaniny.

W sobotę około 21:15  mężczyzna i kobieta znaleźli płaczącego, 4-letniego chłopca na jednej z parkowych alejek, który powiedział, że zgubił się mamie. Funkcjonariusze szybko odnaleźli matkę, 21-letnią śremiankę. Obok niej w wózku siedziało jej drugie, 2-letnie dziecko. Oświadczyła, że kilkanaście minut temu zgubiła swojego syna. Policjanci wyczuli od niej woń alkoholu. Ostatecznie chłopczykami zaopiekowały się sąsiadki, które już wcześniej się nimi zajmowały.

Na podstawie informacji prasowej KPP w Śremie.

Napisz komentarz

© 2012 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun