Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Ukradli 21 drzewek ozdobnych – tui

Dnia 08.05.2009 r., tuż po północy policjanci Wydziału Kryminalnego i Wydziału Prewencji podjęli pościg i zatrzymali trzech młodych mężczyzn jako osoby podejrzane o kradzież 21 drzewek ozdobnych – tui – posadzonych w Śremie.

A wszystko zaczęło się, 8 maja o godz. 00.20. Zostaliśmy powiadomieni o tym, że jacyś mężczyźni ukradli drzewka posadzone przed blokiem przy ulicy Sikorskiego i właśnie odjeżdżają.

Natychmiast w pościg ruszyli policjanci Wydziału Kryminalnego oraz patrole zmotoryzowane Wydziału Prewencji. O godz. 00.30 w miejscowości Psarskie przy ulicy Bzowej policjanci zatrzymali samochód osobowy marki Fiat Uno, którym kierował 23 – letni mieszkaniec Szymanowa. Pasażerami pojazdu byli: 19 – letni mieszkaniec Poznania oraz 24 – letni mieszkaniec miejscowości Psarskie. Mężczyźni byli agresywni i okazało się, że są nietrzeźwi. Kierowca nie posiadał też uprawnień do kierowania.

Policjanci przeszukali fiata i ujawnili w nim 21 sztuk drzewek ozdobnych – tui. Zarówno kierowca auta jak i pasażerowie zostali zatrzymani i osadzeni w śremskiej Komendzie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy.

Obecnie trwają dalsze czynności w tej sprawie.

Źródło: materiał prasowy KPP Śrem

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun