Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Bez kategorii, Powiat Śremski » Wiadomości ze Starostwa

W dzień Świętego Mikołaja Starosta Śremski odwiedził pacjentów oddziału dziecięcego śremskiego szpitala. W sali sesyjnej Starostwa Powiatowego wręczono medale za zasługi dla obronności kraju.

Fot. Starostwo Powiatowe w Śremie

Czwartkowy dzień rozpoczął się wizytą Starosty Śremskiego w śremskim szpitalu. Piotr Ruta wspólnie z Wioletą Jastrząbek – Naczelnikiem Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu oraz Michałem Sobolewskim – Prezesem Zarządu „Szpital w Śremie Sp. z o.o.” czytał opowiadania  zwyczajach związanych z Świętami Bożego Narodzenia. Wręczył najmłodszym pacjentom paczki z upominkami i życzył szybkiego powrotu do zdrowia. Dzieci z personelem oddziału odwdzięczyli się, rozdając gościom własnoręcznie wykonane ozdoby.

Natomiast w Sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Śremie odbyła się uroczystość wręczenia srebrnych medali za zasługi dla obronności kraju rodzicom, którzy wychowali trzech lub więcej dzieci na wzorowych i ofiarnych żołnierzy.

Starosta Śremski wraz z ppłk Ryszardem Grześkowiakiem – Komendantem Wojskowej Komendy Uzupełnień w Poznaniu wręczył Srebrne Medale Za Zasługi Dla Obronności Kraju Danucie i Szczepanowi Muślewskim z Włościejewek oraz Józefowi Jankowskiemu z Prusinowa. Piotr Ruta złożył odznaczonym gratulacje oraz wyrazy uznania.

Napisz komentarz

© 2012 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun