Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Trzy kolizje, dwóch nietrzeźwych

W ocenie śremskiej policji Święta były raczej spokojne. Odnotowano trzy kolizje, zatrzymano również dwóch nietrzeźwych kierujących pojazdami.

W Wielką Sobotę na skrzyżowaniu Alei Solidarności z ulicą Chełmońskiego doszło do kolizji między dwoma pojazdami. Kierujący Oplem Corsa, mieszkaniec gminy Dolsk, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu śremianinowi, kierującemu Oplem Vectra. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, sprawcę ukarano 400-złotowym mandatem karnym.

W Wielkanocny Poniedziałek miały miejsce dwie kolizje drogowe w powiecie śremskim. Do pierwszej doszło o 5:00 na ulicy Osiedlowej w Manieczkach. Mieszkaniec gminy Książ Wielkopolski, który kierował Fiatem Seicento nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu mieszkance Sulęcina, która prowadziła hondę. Sprawca został ukarany 200-złotowym mandatem karnym. Druga miała miejsce o 15:20 w Śremie na ulicy Piłsudskiego. Kierujący Alfa Romeo, mieszkaniec Środy Wielkopolskiej, najechał na tył toyoty, którą kierowała mieszkanka gminy Krzywiń. Tym razem sprawca został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 złotych.

W tym dniu zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców. O 7:15 na ulicy Piłsudskiego zatrzymano do kontroli Fiata Seicento. 39-letni kierowca poddany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskał wynik 0,54 mg/l.  Następnie o 12:30 na ulicy Rolnej. 59-latek z gminy Śrem, który kierował Fiatem 126p miał 0,3 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

Na podstawie informacji prasowej KPP w Śremie.

Napisz komentarz

© 2013 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun