Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Sport » Warta Śrem – Concordia MG 2:1

Warta Śrem zwyciężyła z Concordią MG wynikiem 2:1. Gole dla śremskiej drużyny strzelili Karol Sójka oraz Hubert Ściak.

Warta Śrem zagrała wyjazdowy mecz z Concordią MG. Pierwszą bramkę w 3. minucie spotkania strzelili gospodarze. Jednak w 37. minucie meczu Warciarze doprowadzili do wyrównania 1:1 po golu Karola Sójki.

Drugą bramkę dla Warty Śrem po rzucie rożnym w 73. minucie zdobył Hubert Ściak. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla śremian.

Skład Warty Śrem podczas spotkania: Grzelak, Stępa, Grzelczyk, Skrzypczak, Chwaliszewski, Kolański, Jurga, Chmielewski, Sójka, Kubka oraz Sciak – Baziór, Buszewicz, Kaptur, Mocek oraz Domałeczny.

Warta Śrem w klasie okręgowej WZPN Poznań w grupie wschodniej z 24 punktami zajmuje 3. miejsce. Do lidera tabeli, Kotwicy Kórnik brakuje 9 punktów.