Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Ciekawostki, Główna, Śrem » Ciekawostki: Ojciec i syn zagrali w jednym filmie

Will i Jaden Smith zagrali w nowej produkcji pod polskim tytułem „1000 lat po Ziemi”. W naszym kraju film będzie można zobaczyć od 14 czerwca 2013.

Fot. Tom Sorensen CC-BY-SA-3.0 (Wikimedia Commons)

Ziemię dotknął wielki kataklizm. Mieszkańcy musieli ją opuścić. Swoje miejsce znaleźli na planecie Nova Prime. Tysiąc lat później legendarny generał Cypher Raige (Will Smith) wraz z trzynastoletnim synem Kitai (Jaden Smith) podróżuje po Układzie Słonecznym. Niestety, burza meteorytów niszczy ich statek. Rozbija się na nieprzyjaznej i niebezpiecznej wówczas Ziemi. Ojciec zostaje ciężko ranny. Kitai sam musi odnaleźć sygnalizator alarmowy umocowany na ogonie ich pojazdu, który znajduje się 100 km od nich. Po drodze stawia czoło dzikim stworzeniom, częściowo przypominającym obecne zwierzęta.

Nie będę opisywał biografii oraz filmografii Willa Smitha. Filmy, w których zagrał są wielokrotnie powtarzane w krajowych stacjach telewizyjnych. Z grą aktorską dobrze sobie radzi jego syn. Jaden Smith, pomimo młodego wieku, jest już dobrym aktorem. W filmie „Karate Kid”, który mogliśmy niedawno obejrzeć w polskiej telewizji, pokazał swój talent oraz dużą sprawność fizyczną. Również w „1000 lat po Ziemi” wykorzystuje swoje umiejętności. To jest drugi film , w którym zagrał ze swoim ojcem. Wcześniej było to w „W pogoni za szczęściem” z 2006 roku. Jaden Smith wystąpił także w filmie „Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia” (2008). Młody Smith poza aktorstwem realizuje się jako raper oraz tancerz.

Napisz komentarz

© 2013 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun