Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Zdarzyło się na drodze

Podczas ostatniego weekendu doszło do kilku zdarzeń drogowych. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń ciała.


Piątek, 24 maja 2013

Do kolizji doszło na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Chopina. Kierująca fordem nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z renault. Sprawczyni została ukarana 200-złotowym mandatem. Skrzyżowanie ulic Kilińskiego i Chopina należy do niebezpiecznych krzyżówek w Śremie. W godzinach szczytu na ulicy Kilińskiego jest bardzo duże natężenie ruchu i skręcanie w lewo z Chopina jest bardzo trudne.

Kierujący oplem, mieszkaniec gminy Śrem, na ulicy Kilińskiego nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na tył hondy. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 200 złotych.

W Psarskiem kierujący mercedesem w wyniku ataku choroby stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Mężczyzna był trzeźwy.

Sobota, 25 maja 2013

W Ostrowiecznie mieszkanka gminy Nowe Miasto nad Wartą, która kierowała Fiatem Uno, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Straciła panowanie nad autem i doprowadziła do zderzenia z peugeotem. Sprawa zakończyła się mandatem karnym w wysokości 300 złotych dla sprawczyni kolizji.

Niedziela, 26 maja 2013

Po południu w Zbrudzewie kierujący toyotą, mieszkaniec Murowanej Gośliny, zasnął za kierownicą, zjechał na pobocze. Następnie pojazd dachował. Mężczyzna był trzeźwy, ukarano go mandatem karnym w wysokości 200 złotych.

Miejmy nadzieję, że dzisiejsze słoneczko od rana jest zapowiedzią pięknej pogody na zbliżający się kolejny, długi weekend. Tym bardziej apelujemy do kierowców o czujność na drodze i zachowanie szczególnej ostrożności.

Nadkom. Ewa Kasińska

Na podstawie informacji prasowej KPP w Śremie.

Napisz komentarz

© 2013 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun