Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Kalendarium Śremskie » Koncert: Patrycja Markowska, Kasia & Paula Electrica Duo

1 czerwca o godzinie 10:00 po raz pierwszy swoje bramy dla odwiedzających otworzy MegaTarg!! W pięknym otoczeniu parku i zabytkowych budynków pojawi się nawet do 120 stanowisk targowych, scena muzyczna, strefy gastronomiczne i rozrywkowe. Ożywimy wspólnie z Państwem ten niezwykle urokliwy teren bawiąc się, robiąc zakupy i słuchając dobrej muzyki już od wczesnych godzin przedpołudniowych. Z tej okazji przygotowaliśmy masę atrakcji, o których mogą Państwo przeczytać poniżej.

Zwieńczeniem wieczoru będzie koncert znanej wokalistki wraz z zespołem - Patrycji Markowskiej! Jest to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek pop-rockowych. Mocną stroną Patrycji są koncerty. Każdy z nich to niepowtarzalne widowisko ze wspaniałą oprawą oświetleniową i wizualną. Niedawno ukazał się nowy singiel Patrycji Markowskiej „Alter ego“, który po pierwszym tygodniu został najchętniej odsłuchiwanym utworem w serwisie Deezer. Piosenka zapowiada nowy album artystki o tym samym tytule – premiera płyty zaplanowana jest na wiosnę.

Wśród atrakcji tego dnia znajdują się również:

 • koncert duetu Kasia & Paula Electrica Duo
 • wioska indiańska dla najmłodszych

Wstęp: Dorośli – 10 zł, dzieci do lat 12 – za darmo. Miejsce: Piotrowo (gmina Brodnica).

Źródło: MegaTarg

Tagi: ,

komentarze

 1. marekPZN pisze:

  Tragedia!
  należę do niezadowolonych, a raczej oszukanych wystawców..
  Nic nie było tak, jak na umowie podpisywanej z studentkami 1 roku pracującymi w „siedzibie” firmy megatarg.
  Zero zabezpieczenia, parkingu dla klientów(o stanie technicznym parkingu dla wystawców nie wspomnę, koła do połowy w piachui błocie), stoiska dosłownie porozrzucane, bez żadnego planu, brak bezpośredniego dostepu do własnego asortymentu.
  W ofercie przedstawianej najemcom stoisk, widnieją 3 budynki w których można zbudować stoisko, natomiast na miejscu znajduje się jedna, stara, nieprzystosowana obora! po konsultacji z pracownikami, dowiedziałem się ze dwa pozostałe budynki nie zostały dopuszczone przez inspekcje budowlaną ze zwględu na zły stan techniczny!

  Po rozmowach z innymi wystawcami, dowiedziałem się że nie tylko jak straciłem czas i pieniądze, wynajmując tam stoisko. Zero klientów, te 4000ludzi, o któych piszą na facebook wyjeli chyba z rękawa! Zostajac przy ich oficjalnym facebook- usuwają negatywne posty.
  W dzień dziecka miały odbyć sie liczne występy i atrkacje poświęcone dzieciom. Co było? Jakaś wiejska karuzela! nie było zapowiadanych klaunów, parku rozrywki!

  W ten weekend(8i9 czerwca) miały się odbyc koncerty country i zespołu Weekend. WSZYSTKIE koncerty zostały odwołane! powód?brak klientów!
  nie polecam współpracy z obiektem w Piotrowie

Napisz komentarz

© 2013 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun