Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Tankował bez płacenia za paliwo

Zatrzymano 38-latka, który przyjeżdżał na stacje paliw, tankował olej napędowy. Następnie pracownikom stacji podawał karty płatnicze. Oszust jednak nie posiadał żadnych środków pieniężnych.

W poniedziałek (10.06.) po 23:00 na stację paliw w Śremie przyjechał pojazd marki Iveco. Kierowca zatankował 72,5 l oleju napędowego. Miał do zapłaty około 400 zł. Jednak nie miał żadnych środków pieniężnych. Pracownicy stacji tłumaczył, że zostawił portfel w Środzie Wielkopolskiej. Okazał swój dowód osobisty i napisał oświadczenie, że zobowiązuje się zapłacić za paliwo jeszcze tego samego dnia. Niestety, mężczyzna nie pojawił się już na tej stacji.

Następnego dnia funkcjonariusze policji pojechali na stację benzynową w Książu Wielkopolskim. Mężczyzna poruszający się Iveco zatankował paliwo za ponad 400 zł. Podał kasjerce kartę płatniczą. Okazało się, że nie ma na niej żadnych środków. Kierowca zaproponował obsłudze stacji, że napisze oświadczenie, w którym zobowiąże się do zapłaty należności.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. Ponadto ustalili, że 38-latek oszukał pracowników stacji paliw w Brodnicy (21.05.) oraz w gminie Śrem (7.06.). Z kolejnych, policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna oszukiwał też na stacjach paliw w innych powiatach województwa wielkopolskiego.

Na podstawie informacji prasowej KPP w Śremie.

komentarze

  1. robrob pisze:

    jak on na to wpadl?

Napisz komentarz

© 2013 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun