Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Tragedia na obwodnicy Śremu

Wczoraj (24.06.) w godzinach porannych na obwodnicy Śremu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jeden z kierujących zmarł w szpitalu.

Jak wstępnie ustalono w poniedziałek, 24 czerwca przed 6:40 na obwodnicy Śremu doszło do wypadku drogowego. Kierujący Fiatem Seicento, 78-letni poznaniak, z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z renault, którym kierowała 41-letnia mieszkanka gminy Dolsk.  Mężczyzna zmarł w szpitalu, a kobiecie udzielono pomocy lekarskiej, po czym została zwolniona do domu.

Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

Na podstawie informacji prasowej KPP w Śremie.

komentarze

  1. użytkownik pisze:

    Ludzie w tym wieku powinni przechodzić co roku badania lekarskie czy są w ogóle zdolni i dają radę prowadzić pojazdy mechaniczne. Bo jak widzę starszych ludzi którzy ledwo trzymają się na nogach a wsiadają i prowadzą samochód to aż krew zalewa. Tacy ludzie stwarzają większe zagrożenie niż nie jeden młody kierowca.

Napisz komentarz

© 2013 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun