Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Bez kategorii, Informacje policyjne » Plantacja marihuany w Psarskiem

W połowie lipca ujawniono plantację marihuany w Psarskiem. Na gorącym uczynku zatrzymano 43-letniego mężczyznę. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP w Śremie.

Funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu wraz ze śremskimi policjantami ujawnili kolejną plantację konopi indyjskich. Znajdowała się ona na poddaszu domu 43-latka.

Zabezpieczono około 100 krzaków konopi, które pozwalały na jednorazowe wyprodukowanie 4 kg marihuany. W domu zatrzymanego znaleziono również 100 gram gotowego narkotyku.

Mężczyzna przyznał się, że produkcją narkotyków zajmuje się od około 3 lat wspólnie ze swoim szwagrem, a roczny dochód jaki otrzymywał ze sprzedaży narkotyków to około 50 tysięcy złotych. Zajęcie to stanowiło dla nich stałe źródło dochodu.

43-latek usłyszał zarzuty posiadania, uprawy oraz handlu znacznymi ilościami środków odurzających za co grozi mu kara 10 lat więzienia. Kilka dni później zatrzymano drugiego mężczyznę.

Na podstawie informacji prasowej KWP w Poznaniu. Fot. KPP w Śremie.

4 komentarze

 1. Ziutek pisze:

  Który dom?

 2. roberto pisze:

  co teraz biedny —- zrobi :D gdzie się zaopatrzy :) proponuję zbiórkę zielska dla tego biednego skaranego przez funkcjonariuszy chłopaka który już po sąsiedzku nie kupi worka zielska… ;p (dla informacji służb specjalnych [SS] wpis ten ma charakter wyłącznie chumorystyczny)

 3. Michał pisze:

  Masz świetne poczucie „chumoru”.

 4. kumo pisze:

  szkoda,że wykryli to policjanci z KWP,nasi nie mają zielonego pojęcia w rozpoznaniu swojego terenu

Napisz komentarz

© 2013 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun