Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Bez kategorii, Główna, Wydarzenia » Wznieść się ponad

W piątek (30.08.) odbył się ostatni w tym roku koncert z cyklu „A może… Piątki nad Wartą”. Na scenie w ogrodzie Śremskiego Ośrodka Kultury wystąpili młodzi wykonawcy.

„Wznieść się ponad” – tak nazwano sierpniowe koncerty nad Wartą. Podczas nich zaprezentowały się młode talenty. Wakacje dobiegają końca. Zatem zakończyły się spotkania mieszkańców w ramach cyklu „A może… Piątki nad Wartą”. W ogrodzie Śremskiego Ośrodka Kultury oprócz koncertów odbywały się seanse filmowe. W sobotę nastąpi oficjalne zakończenie sezonu letniego. Pożegnalna impreza odbędzie się nad Jeziorem Grzymisławskim. Wśród atrakcji znajdą się prezentacje gwiazd śremskiej estrady, animacje dla dzieci, prezentacje klubów sportowych, koncert zespołu Kilka minut po dziewiątej, pokaz lampionów oraz parada łodzi. Tego samego dnia na dworcu kolejowym w Śremie odbędzie się III Piknik Kolejowy. Na trasie kolejowej Śrem-Czempiń pojawią się pociągi osobowe.

[nggallery id=303]

2 komentarze

  1. prawdziwa pisze:

    Przepraszam bardzo ale dlaczego na większości zdjęć 9:3 znajduje się M. Jabłońska, dlatego, że jej mama pracuje na stanowisku w oświacie?
    Pozdrawiam

Napisz komentarz

© 2013 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun