Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Od woreczka marihuany do dilerów

Fot. sxc.hu

„Po nitce do kłębka” śremscy policjanci doszli do zatrzymania dilerów narkotyków. A zaczęło się od 18-latka, który posiadał woreczek z suszem.

W czwartek (5.09.) około 21:30 funkcjonariusze patrolujący śremskie ulice zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok próbował schować się za kontener na śmieci. Policjanci przystąpili do legitymowania 18-latka. Okazało się, że pod opaską na nadgarstku miał schowany woreczek z suszem roślinnym. Badanie testerem narkotyków wykazało, że tym suszem była marihuana.

W toku postępowania ustalono, że 18-latek narkotyk nabył u dwóch dilerów ze Śremu. Jak się okazało jeden z nich, 20–latek od początku tego roku, ponad 200 razy sprzedał ziele konopi trzem ustalonym, młodym mieszkańcom Śremu. Natomiast 23–letni diler sprzedawał ziele konopi m. in. 14 – latkowi, uczniowi jednego ze śremskich gimnazjów – informuje śremska policja – do transakcji dochodziło głównie na ulicach w Śremie, a „działka” marihuany była sprzedawana za 30 złotych.

Na podstawie informacji prasowej KPP w Śremie.

4 komentarze

 1. majster19 pisze:

  żałosne łapać za konopie dobrze, że go przy okazji nie pobili podczas legitymowania

 2. aaaa!!! pisze:

  najpierw niech sami skosztuja, nic nie wiedza a karaja… tak funkcjonuje nasza wladza haha

 3. magnez pisze:

  Choć sam nie pale to jestem w 100% za legalizacją

 4. Fmitw pisze:

  Witam.
  Zamiast karać za coś do czego każdy dorosły człowiek ma święte prawo – czyli do decydowania według własnej woli czy chce pić, palić tytoń czy marihuanę – powinni zalegalizować to co i tak ludzie robić będą(a co nie jest szkodliwe bardziej niż inne używki dopuszczone do zażywania).
  Tytoń jest równie a może i bardziej szkodliwy a jest dozwolony od lat 18! Alkohol zabija pośrednio wielu ludzi rocznie a jest dozwolony!
  Kiedy nasza pożałowania godna władza przestanie ludzi tyranizować? Nie jesteście tacy mądrzy ani obdarzeni autorytetem społecznym by wiedzieć lepiej co jest dla ludzi dobre. Kto dał władzy prawo decydowania za moją wolną wole?
  Każdy z nas jest wolnym człowiekiem tego świata i nikt nie ma prawa decydowania za mnie co jest dla mnie dobre a co nie, jeśli jestem osobą dorosłą i pełnoletnią.
  Władze uzurpują sobie takie prawo ograniczając nas by mieć nad nami kontrole.
  Wszyscy Polacy powinni mieć prawo wypowiedzenia się w referendum co do kwestii tak ważnej jak prawo do wolności a w tym przypadku prawo do palenia marihuany!
  Ci co palą i tak będą to robić a więzienia powinny być dla prawdziwych przestępców(np gwałcicieli i pedofilów którzy krzywdzą innych) a nie dla ludzi którzy chcą być wolni i chcą robić to co im odpowiada.
  Państwo natomiast zamiast wydawać kasę na więżenie ludzi którzy nikomu nie robią żadnej krzywdy, zarobiłoby jeszcze na podatku od marihuany i może wreszcie przestałoby tak doić wszystkich absurdalnymi podatkami od wszystkiego.
  Problem w tym, że nasi politycy udają świętoszków chociaż mają ręce ubabrane nie jednym „shitem” bo nie jest dla nich ważne dobro i szczęście społeczeństwa tylko interes własny i trzymanie ludzi na jak najkrótszej smyczy.
  Prawo do wolności i wolnej woli to najświętsze prawo człowieka dane nam przez Boga i każda władza która to ogranicza jest tyranią i niczym nie różni się od mafii.
  Władze wybieramy my – ludzie, Polacy – jeśli zjednoczymy siły i naprawdę będziemy dążyli do osiągnięcia wolności i szczęścia to zwyciężymy!
  Musimy jednak działać a nie tylko narzekać.
  Pozdrawiam wszystkich ludzi pragnących wolności.
  Fmitw – Free man in the world

Napisz komentarz

© 2013 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun