Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne, Straż Miejska Informuje » Interwencje Straży Miejskiej I

Przedstawiamy interwencje Straży Miejskiej w Śremie w dniach 4-16 stycznia 2014 roku.
 1. W dniu 4 i 7 stycznia w godzinach popołudniowych Strażnicy Miejscy kilkakrotnie kontrolowali tereny boisk szkolnych. Podczas kontroli ukarano mandatem karnym 26- letniego mieszkańca ul. Grunwaldzkiej za palenie papierosów w miejscu zabronionym oraz 34- letniego mieszkańca ul. Paderewskiego za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym przy Szkole Podstawowej nr 1.
 2. W dniu 7 stycznia w godzinach porannych otrzymano zgłoszenie od mieszkańca bloku przy ul. Chłapowskiego 22 w sprawie puszczania luzem psa przez jednego z mieszkańców oraz nie usuwania zanieczyszczeń pozostawionych przez psa na terenach publicznych. Właściciela psa pouczono o spoczywających na nim obowiązkach.
 3. W dniu 9 stycznia ukarano grzywną w wysokości 100 zł 34- letniego mieszkańca ul. Okulickiego za parkowanie w miejscu wyłączonym z ruchu na ul. Podgórnej.
 4. W dniu 9 stycznia ok. godz. 8.25 otrzymano zgłoszenie w sprawie biegającego psa rasy podobnej do haskiego w Górze. Patrol potwierdził zgłoszenie i ustalił właściciela zwierzęcia, którego pouczono o obowiązkach należących do niego jako opiekuna psa.
 5. W dniu 10 stycznia ok. godz. 15.05 otrzymano zgłoszenie, że na jedno z drzew przy Al. Solidarności wszedł kot. Pomimo podjętych prób nie udało się kota sprowadzić na powierzchnię ziemi, powiadomiono o powyższym dyżurnego Straży Pożarnej.
 6. W dniu 10 stycznia ukarano grzywną w wysokości 300 zł oraz 6 punktami karnymi 20- letniego mieszkańca ul. Komorowskiego za niezastosowanie się do sygnalizacji świetlnej przed skrzyżowaniem ulic Piłsudskiego i Szkolnej.
 7. W dniu 10 stycznia w godzinach wieczornych interweniowano na Osiedlu Helenki w Śremie, gdzie doszło do pogryzienia się psów, w wyniku czego poszkodowani zostali również ich opiekunowie. Trwa ustalanie przebiegu zdarzenia celem wskazania osoby winnej niezachowania środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia.
 8. W minionym tygodniu wielokrotnie funkcjonariusze Straży Miejskiej interweniowali w sprawie bezdomnych znajdujących się na terenie Śremu.

Na podstawie informacji prasowej Straży Miejskiej w Śremie

komentarze

 1. Mieszkaniec pisze:

  Za picie i palenie na boisku szkolnym mandaty a za psy które załatwiają sie na trawnikach przy oknach bloków pouczenie a może by tak dla przykładu wystawić kilka mandatów takim właścicielom i o tym napisać to reszta sie nauczy. Skoro można było kupić psa to chyba można posprzątać są specjalne kosze do tego przeznaczone.

Napisz komentarz

© 2014 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun