Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Sport » Przyszłość Śremskiego Sportu według nowego prezesa

Obiekt przy ulicy Staszica

Nowy prezes Śremskiego Sportu – Michał Wiktor przedstawił plan działalności spółki.

Michał Wiktor od ponad 2 miesięcy pełni funkcję prezesa spółki „Śremski Sport”. Jest to czas na wdrażanie się, jak spółka funkcjonuje, jakie są możliwości, jakie są ograniczenia – mówił. Główne kierunki działań to poprawienie jakości usług, głównie czystości i higieny, które są najważniejszymi aspektami korzystania z basenu; przemodelowanie organizacyjne firmy, tak żeby cele i kompetencje były jasno określone; konieczność wymiany programu dotyczącego obsługi klienta; kontrola sprzedaży biletów; odświeżenie wizerunku spółki; uszczelnienie kwestii wpuszczania klientów na lodowisko.

Nowy prezes chce stworzyć specjalną ofertę dla dzieci przedszkolnych oraz rozszerzyć ofertę z dziedziny fitness. W planach jest również zbudowanie szkółki pływania. Zmienią się godziny otwarcia – w niedzielę od 7:00 do 22:00.

Jednym z problemów spółki jest brak funduszy, które trzeba spółce dopłacać z budżetu gminy. Michał Wiktor stwierdził, że w obiekcie sportowym przy ulicy Staszica „bije serce” i tam są generowane największe koszty. Budynek ma ponad 30 lat i zużył się. Remont generalny nie jest możliwy. Będziemy się starali o środki zewnętrzne z Unii Europejskiej i z Ministerstwa Sportu - mówił prezes. Szef Śremskiego Sportu nie ma jednak wizji funkcjonowania hotelu w Parku Miejskim. Cały czas analizuję, jakie przyjąć rozwiązanie. Nie jest to łatwy temat. Nie ma też pomysłu na ożywienie kortów tenisowych.

Michał Wiktor poinformował o kalendarzu imprez sportowych w bieżącym roku. Część imprez będzie takich samych jak w latach ubiegłych. Z nowych propozycji, to rywalizacja między przedszkolami przez cały rok, w grudniu zakończenie i finał. Uaktywniono lodowisko, są dyskoteki na lodzie, familijne wejścia na lodowisko z animatorem. W tej chwili ilość wejść jest 3 razy większa niż dotychczas. Przygotowana jest także oferta dla seniorów, tak, żeby tą grupę uaktywnić, żeby korzystała z usług w godzinach, w których obiekt jest niewykorzystany.

Napisz komentarz

© 2014 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun