Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Bez kategorii, Sport » Turniej Warta Śrem CUP rocznika 1999

8 lutego Warta Śrem była gospodarzem turnieju „Warta Śrem CUP 2014″ dla zawodników urodzonych w roku 1999 i młodszych.

W turnieju wystąpiło 11 drużyn, m.in. Huragan Pobiedziska, Calisia Kalisz, AS Czempiń, Polonia Środa Wielkopolska, dwie drużyny Mieszka Gniezno, LZS Grochowisko Księże, KS 1920 Mosina i Suchary Suchy Las. Zespoły te zostały podzielone na dwie grupy. Łącznie rozegrano 25 meczów fazy grupowej, z której po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinału. O wielkim pechu mogą mówić piłkarze LZS Grochowisko Księże, którzy w pięciu meczach zanotowali jedno zwycięstwo oraz cztery remisy i nie awansowali do półfinału.

Najlepszy z grupy pierwszej, czyli Polonia Środa Wielkopolska zmierzyła z drugą drużyną grupy drugiej(AS Czempiń). Po rzutach karnych lepsi okazali się piłkarze Polonii Środa, która wygrała serię 2:1.W regulaminowych czasie był remis 1:1 W drugim półfinale zmierzyli się Warta I Śrem i Calisia Kalisz. Lepsi okazali się piłkarze z Kalisza, którzy wygrali 1:0.W meczu o 3 miejsce Warta po dwóch bramkach Dariusza Cejby pokonała AS Czempiń 2:0, natomiast w finale Polonia także 2:0 pokonała Calisię Kalisz.

Najlepszym strzelcem turnieju został Marcin Typanski z Polonii Środa, który strzelił 5 bramek, a najlepszym bramkarzem został wybrany Jakub Urbanski z Warty I Śrem, który w całym turnieju wpuścił tylko 2 bramki.

Oto wyniki, tabela i klasyfikacja strzelców:

GRUPA I

  1. Warta II Śrem – Mieszko I Gniezno 1:2; bramki: J. Fitt (Warta), 2x J. Łukomski (Mieszko)
  2. Polonia Środa – Calisia Kalisz 6:0; bramki: 2x S. Pirzicki, 2x K. Każmierczak, M. Zys ,M. Szymorek
  3. LZS Grochowisko Księże – KS 1920 Mosina 3:0; bramki: W. Zastawny, A. Pastuszyn, A. Judek
  4. Warta II Śrem – Polonia Środa 1:2; bramki: S. Dziechciowski (Warta), M. Typański, M. Szymorek (Polonia)
  5. Mieszko I Gniezno – LZS Grochowisko Księże 0:0
  6. KS Mosina - Calisia Kalisz 1:4; bramki: S. Piecuch (Mosina), D. Reszelski, D. Matczak, J. Urbański, A. Łyskawa (Calisia)
  7. Warta II Śrem – Calisia Kalisz 0:0
  8. Mieszko I Gniezno – KS 1920 Mosina 1:2; bramki: A. Franczak (Mieszko), J. Białożyt, O. Baraniak (Mosina)
  9. Polonia Środa – LZS Grochowisko Księże 1:1; bramki: K. Kaźmierczak (Polonia),W.  Zastawny (LZS Grochowisko)
  10. Warta II Śrem – LZS Grochowisko Księże 0:0
  11. Mieszko I Gniezno – Polonia Środa 1:1; bramki: P. Podborny (Mieszko), R. Kościelniak (Polonia)
  12. Calisia Kalisz – LZS Grochowisko Księże 1:1; bramki: P. Maik (Calisia), A.Zastawny (LZS Grochowisko Księże)
  13. Polonia Środa – KS 1920 Mosina 6:0; bramki: 2x M. Typański, 2x M. Szymorek, W. Leporowski, K. Kaźmierczak
  14. Mieszko I Gniezno – Calisia Kalisz 1:2; bramki: A. Franczak (Mieszko), B. Przybył, P. Maik (Calisia)
  15. Warta II Śrem – KS 1920 Mosina 1:1; bramki: J. Fitt (Warta), O. Baraniak (Mosina)

GRUPA II

  1. Warta I Śrem – Mieszko II Gniezno 1:0; bramka: M. Berger
  2. Huragan Pobiedziska – AS Czempiń 1:1; bramki B. Kaniewski (Huragan), K. Ślugaj (AS)
  3. Warta I Śrem – Suchary Suchy Las 1:0; bramka: D. Cejba
  4. Mieszko II Gniezno – Huragan Pobiedziska 2:0; bramki A. Kwacz, D.Andrzejewski
  5. AS Czempiń – Mieszko II Gniezno 2:0; bramki: K. Ślugaj, W. Tylczyński
  6. Warta I Śrem – Huragan 5:1; bramki: 2x M. Berger, D. Cejba, J. Wojciechowski, K. Borowski (Warta), P. Pławski (Huragan)
  7. AS Czempiń – Suchary Suchy Las 2:2; bramki: 2x W. Tylczyński (AS), M. Jarmużek, H. Grzanka (Suchary Suchy Las)
  8. Huragan Pobiedziska – Suchary Suchy Las 0:0
  9. Warta I Śrem – AS Czempiń 1:0; bramka M. Berger
  10. Mieszko II – Suchary 2:3; bramki: A. Kwacz, P. Łapiński (Mieszko), M. Jarmużek, R. Dłużewski, P. Sierżant (Suchary)

PÓŁFINAŁY

  1. Polonia Środa Wielkopolska – AS Czempiń 1:1 /karne 2:1/; bramki M. Typański (Polonia), W. Tylczyński (AS Czempiń)
  2. Warta I Śrem – Calisia Kalisz 0:1; bramka P. Maik

MECZ O 3. MIEJSCE

Warta I Śrem – AS Czempiń 2:0; bramki: D. Cejba

FINAŁ

Polonia Środa Wielkopolska – Calisia Kalisz 2:0; bramk:i P. Skrobosiński, M. Typański

Klasyfikacja końcowa:

  1. Polonia Środa Wielkopolska
  2. Calisia Kalisz
  3. Warta I Śrem
  4. AS Czempiń
  5. LZS Grochowisko Księże
  6. Suchary Suchy Las
  7. Mieszko I Gniezno
  8. KS 1920 Mosina
  9. Mieszko II Gniezno
  10. Warta II Śrem
  11. Huragan Pobiedziska

Fot.: Warta Śrem. Inf.: Warta Śrem.

[nggallery id=327]

Tagi:

Napisz komentarz

© 2014 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun