Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Sport, Wydarzenia » Maraton fitness

Zrzucanie kalorii, rzeźbienie sylwetki, poprawę kondycji … a przede wszystkim świetną zabawę zapewnił EKONOM uczestnikom „Maratonu Fitness – Aktywny Ekonom”.

Przez cała sobotę (8 marca) na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomicznych w Śremie pojawiali się pasjonaci aktywnego spędzania wolnego czasu. Każdy uczestnik Maratonu mógł w ciągu dnia znaleźć zajęcia odpowiednie do swoich potrzeb, kondycji oraz nastroju.

Od godz. 10.00 Michalina Cuber (kl. II EH) uczyła zainteresowanych układu tanecznego. O 11.00 Justyna Matyjewicz (instruktor w KSA Fitness Zone) wyciskała z uczestników poty podczas treningu ABT- pozwalającego spalać tłuszcz z brzucha, ud i pośladków. Od 12.00 prowadzenie zajęć przejęły Patrycja, Klaudia i Marlena (uczennice kl. II E) – które zaproponowały ćwiczenia z programu Ewy Chodakowskiej.

Po intensywnych ćwiczeniach uczestnicy mogli na chwilę odpocząć oglądając występ szkolnego zespołu tanecznego Fitnesski z gościnnym udziałem dziewczyn z gimnazjum. Następnie sala gimnastyczna zamieniła się w plac boju – zajęcia z samoobrony prowadzili instruktorzy z Krav Maga Maciej Święcichowski. Kolejną godzinę zagospodarowała absolwentka EKONOMA, Magdalena Nawrot (instruktorka w KSA Fitness Zone), która zarażała uczestników swoją pasją do zumby. Po zumbie przyszedł czas na rzeźbienie sylwetki z wykorzystaniem sztang – trening Spartacusa prowadził Bartosz Matyjewicz (instruktor w KSA Fitness Zone). Natomiast wieczorem, przy głośnej muzyce i kolorowym oświetleniu na rowery stacjonarne zasiedli entuzjaści spinningu.

Zmęczeni uczestnicy Maratonu mogli odpocząć korzystając z porad dietetyczek, masażysty, kosmetyczki oraz konsultantki AVON.

Przez cały dzień do wysiłku fizycznego i dobrej zabawy zachęcała zebranych pomysłodawczyni i organizatorka Maratonu – p. Katarzyna Staśkiewicz (nauczycielka WF w Ekonomiku oraz właścicielka KSA Fitness Zone), która już obiecuje, że imprezy tego typu na stałe zagoszczą w EKONOMIE!

Tekst i fot. ZSE w Śremie

[nggallery id=333]

Napisz komentarz

© 2014 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun