Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Interwencje Policji podczas Świąt

Podczas Świąt Wielkanocy policjanci pracowali nad sprawami kolizji drogowych, zatrzymali sprawców wandalizmu, ujawnili nietrzeźwego kierującego oraz nieletniego z marihuaną.

Niedziela, 20 kwietnia

W nocy po godzinie 3:00 policjanci interweniowali na Jezioranach. Młodzi mieszkańcy Śremu uszkodzili lusterka od kilku samochodów. Zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy przy ul. Chłapowskiego, wśród nich był 15-latek.  Wszyscy byli nietrzeźwi. 18-latek i 20-latek zostali osadzeni w „policyjnym areszcie” do wyjaśnienia sprawy.

Około 10:45 policjant Wydziału Ruchu Drogowego na ulicy Piłsudskiego zatrzymał kierującego audi. Śremianin przekroczył dozwoloną prędkość. Funkcjonariusz skontrolował trzeźwość kierowcy. Okazał się, że w badaniu uzyskał wynik 0,13 mg/l. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

Poniedziałek, 21 kwietnia

Kilka minut po północy dzielnicowi na przystanku autobusowym w Chwałkowie Kościelnym wylegitymowali czterech nerwowo zachowujących się mężczyzn. 16-letni mieszkaniec gminy Książ Wielkopolski trzymał woreczek z suszem roślinnym. Badanie wykazało, że zawartością woreczka jest marihuana. Chłopak został przesłuchany w obecności matki, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie rodzinnym.

Przed południem policjanci interweniowali na ulicy Chłapowskiego przy fontannie. Nieletni podczas śmigusa dyngusa zaczęli się szarpać. Kiedy przyjechali policjanci jeden z nich miał zakrwawioną koszulkę oraz zaczerwienienia na twarzy i rękach. Obecnie sprawą zajmują się policjanci zespołu ds. nieletnich.

Na podstawie informacji prasowej KPP w Śremie.

Napisz komentarz

© 2014 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun