Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Główna, Śrem » Śremskie święto już jutro

Jutro rozpoczyna się święto wszystkich mieszkańców Śremu i gminy Śrem. Wielka impreza odbędzie się na płycie stadionu miejskiego.

Szczegóły programu

W tym roku głównymi punktami programu będzie koncert zespołu Perfect oraz Ewy Farnej, która została wybrana w głosowaniu przez mieszkańców. Na stadionie odbędą się różne pokazy, prezentacje, koncerty oraz niespodzianki.

W sobotę o 10:00 przy skrzyżowaniu ulic Zamenhofa i Wojska Polskiego wystartuje trzeci śremski półmaraton. Trasa będzie taka sama jak w ubiegłych latach. Obecnie zapisanych jest blisko 700 uczestników. Zapraszamy do kibicowania biegaczom na trasie półmaratonu.

Od 15:00 rozpocznie się impreza na stadionie miejskim. Jako pierwsza zaprezentuje się Orkiestra Dęta Towarzystwa Muzycznego im. Mariana Zielińskiego w Śremie. Po niej na scenie pojawią się Roztańczone Przedszkolaki oraz laureaci Talent Show zorganizowanego przez Śremski Ośrodek Kultury. Wokół stadionu odbędą się Mistrzostwa Glazurników Regionu Wielkopolskiego o puchar Burmistrza Śremu oraz pokaz grupy rekonstrukcyjnej sikawki konnej z 1905 roku. Wieczór koncertowy wystartuje o 18:00. Zagrają: Camping Hill, Whitewater oraz Ogień. O 21:00 nastąpi oficjalne otwarcie Dni Śremu, a pół godziny później wystąpi zespół Perfect. Po koncercie w niebo wystrzelą fajerwerki. Na zakończenie pierwszego dnia na scenie wystąpi Dret, a po nim będzie impreza plenerowa.

W niedzielę od 15:00 dla dzieci będą czekać animacje plastyczne. Następnie odbędzie się druga część prezentacji śremskich talentów. W wieczorze koncertowym, który rozpocznie się o 18:00 wystąpią: Ann, The Synki, Zakręt oraz Ewa Farna. Po koncercie odbędzie się widowisko laserowe.

Napisz komentarz

© 2014 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun