Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Awantura w barze, hałas na boisku

W miniony weekend śremscy policjanci interweniowali na boisku w sprawie hałasującej młodzieży oraz w jednym ze śremskich lokali.

W piątek po 22:00 policjanci oraz strażnicy miejscy interweniowali na terenie boiska w Śremie. Grupa pięciu młodych mężczyzn zachowywała się zbyt głośno zakłócając ciszę nocną. 24-latek został ukarany 100-złotowym mandatem karnym. Z kolei nietrzeźwy 23-letni mieszkaniec Śremu, który zachowywał się agresywnie wobec funkcjonariuszy, używał słów nieprzyzwoitych, nie reagował na wydawane polecenia i kładł się na chodniku został zatrzymany i osadzony w „policyjnym areszcie” do wytrzeźwienia. Następnie przyjął mandat karny w wysokości 100 złotych.

W nocy z soboty na niedzielę w jednym ze śremskich lokali gastronomicznych nietrzeźwy 24-latek był bardzo agresywny, przewracał stoliki i krzesła, wszczynał awantury wobec innych klientów, szarpał za odzież. Śremianin był agresywny i arogancki również wobec policjantów. Po wytrzeźwieniu w „policyjnym areszcie” został ukarany 500-złotowym mandatem karnym.

Na podstawie informacji prasowej KPP w Śremie.

komentarze

  1. on pisze:

    Ja mu sie nie dziwie bylem swiadkiem, gdzie ta dziewczyna prosila policjanta, zeby z nia poszedl pokaze panu o co poszlo, bo ten pan pijany popchnal ja na stoliki. W roli jej chlopaka postapil bym tak samo!! PAN policjan nawet nie raczyl pojsc za nia!!!; KOBIET SIE NIE BIJE!!!!

Napisz komentarz

© 2014 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun