Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Kontrole i zdarzenia drogowe

W ostatnich dniach doszło do kolizji autobusu z volkswagenem, motoroweru z fiatem oraz ujawniono nietrzeźwego kierującego fordem.

W piątek (13.06.) przed 13:00 na drodze wojewódzkiej nr 434 doszło do kolizji autobusu i osobowego volkswagena. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący autobusem nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzył w tył osobówki. Nikomu nic się nie stało. Pojazdy zostały uszkodzone. Sprawcę ukarano mandatem karnym wartości 300 złotych.

Około 14:00 w Gaju zatrzymano do kontroli rowerzystę. Okazało się, że mężczyzna ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów kategorii R.

W sobotę w Radoszkowie (gmina Książ Wielkopolski) 10-latek kierujący motorowerem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Fiatem Seicento. Na szczęście, w wyniku kolizji nikomu nic się nie stało. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci drogówki.

W niedzielę przed południem przy ulicy Szkolnej w Śremie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 33-letniego kierującego Fordem Mondeo. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowcy. Badanie wykazało, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu (0,32 mg/l). Zostało zatrzymane mu prawo jazdy.

Na podstawie informacji prasowej KPP w Śremie.

komentarze

  1. Krystian pisze:

    nie osobówka, tylko vw crafterem ( bus )

Napisz komentarz

© 2014 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun