Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Dwie tragedie

W ostatnim czasie w naszym powiecie doszło do dwóch tragedii. W niedzielę (13.07.) doszło do śmiertelnego wypadku na obwodnicy Zbrudzewa. Natomiast wczoraj w jeziorze w Jarosławkach utopił się mężczyzna.

W niedzielne popołudnie doszło do wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej nr 434 przy Zbrudzewie. Policjanci ustalili, że 33-letni kierowca BMW stracił panowanie nad swoim autem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu. Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

Do następnej tragedii doszło w kolejną niedzielę. W nocy około 2:00 grupa osób spędzała wspólnie czas na plaży w ośrodku wypoczynkowym w Jarosławkach. Jeden z mężczyzn postanowił się wykąpać i wszedł do jeziora. Po pewnym czasie reszta osób zaczęła się niepokoić. Postanowili go szukać. Powiadomili również służby ratunkowe. Na miejsce przybyli między innymi płetwonurkowie z Poznania. Około 3:40 znaleziono zwłoki 22-letniego mieszkańca powiatu gostyńskiego.

Na podstawie informacji prasowej KPP w Śremie.

Napisz komentarz

© 2014 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun