Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Z siekierą na kolegę

Zatrzymano 28-latka, który zaatakował swojego znajomego siekierą. Następnie uciekł na teren województwa zachodniopomorskiego. Po drodze ukradł paliwo.

Tydzień temu (23.07.) po 21:00 pod dom mieszkańca Manieczek podjechał fiat, którym kierował jego nowy znajomy z tej samej gminy. Mężczyzna wsiadł do auta kolegi i wspólnie pojechali do lasu za wioską. Na polanie 28-latek z niewiadomych powodów zaatakował siekierą mieszkańca Manieczek uderzając pokrzywdzonego w różne części ciała. Następnie sprawca wsiadł do swojego auta i uciekł.

Poszkodowany został przewieziony do szpitala z licznymi obrażeniami ciała. Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Ustalili, że 28-latek pojechał do województwa zachodniopomorskiego i dokonał kradzieży paliwa na stacji benzynowej.

Następnego dnia sprawca ataku wrócił do swojej miejscowości. Kryminalni zatrzymali go w Szołdrach. Mężczyzna został osadzony w śremskiej Komendzie, a 25 lipca, po przesłuchaniach, na wniosek Policji i prokuratury, decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu.

Na podstawie informacji prasowej KPP w Śremie.

Napisz komentarz

© 2014 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun