Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Bez kategorii, Informacje policyjne » Informacje policyjne

W ostatnich dniach śremscy policjanci pracowali nad sprawami związanymi z kradzieżą, zakłócaniem spokoju oraz nietypowym potrąceniem.

W sobotę, 9 sierpnia ok. 18:00 w Książu Wielkopolskim doszło do włamania z kradzieżą. Sprawca włamał się do pokoju starszej kobiety, gdy wyszła do kościoła. Drzwi od pokoju były zakluczone. Następnie  z szafy zabrał 2 200 złotych.

Niedługo po tym przykrym zdarzeniu policjanci zatrzymali 20-letniego sprawcę. Okazał się nim wnuk pokrzywdzonej. Sprawca został osadzony w „policyjnym areszcie” do wyjaśnienia sprawy. Następnego dnia usłyszał zarzut i został przesłuchany.

W niedzielę, 10 sierpnia tuż przed północą ulicą Paderewskiego szli młodzi mężczyźni, którzy nieśli wyrwany znak drogowy. Na widok radiowozu jeden z mężczyzn, 23–letni mieszkaniec Śremu, zaczął uciekać ze znakiem drogowym w kierunku ulicy Konstytucji 3 Maja. Policjanci podjęli za nim pościg pieszy. Funkcjonariuszom próbował przeszkodzić w pościgu kolega uciekającego i ostatecznie mężczyzna odrzucił znak w zarośla i uciekł w kierunku ulicy Nowowiejskiego.

We wtorek, 12 sierpnia, kierująca volvo, 33-letnia mieszkanka gminy Mosina nieprawidłowo zaparkowała swój pojazd na ulicy Franciszkańskiej. Pewien mężczyzna zwrócił kobiecie uwagę. Następnie ruszyła pojazdem i przejechała po stopie pana i odjechała.

Na podstawie informacji prasowych KPP w Śremie.

Napisz komentarz

© 2014 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun