Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Kultura, Powiat Śremski » Ostatnie koncerty Budki Suflera

Zapraszamy na koncert Budki Suflera w ramach pożegnalnej trasy koncertowej 12 września o 19:00 na Stadionie w Lesznie.

Jest to największe tegoroczne wydarzenie muzyczne w naszym kraju (niemal 30 koncertów) i jednocześnie ostatnia szansa na posłuchanie zespołu na żywo.

Koncert “A po nocy przychodzi dzień” to wielkie rockowe show z udziałem stałych muzyków zespołu (z liderem Krzysztofem Cugowskim) oraz z udziałem Felicjana Andrzejczaka, pierwszego wokalisty grupy. W ramach koncertu usłyszą Państwo największe przeboje grupy (cały program koncertu składa się de facto z piosenek mających status hitu), takie jak np: “Jolka, Jolka pamiętasz”, “Twoje radio”, “Cisza jak ta”, “Takie tango”, “Bal wszystkich świętych”, “Piąty bieg”, “Sen o dolinie”, “Cisza”, “Noc komety”, “Cień wielkiej góry”, czy “Ratujmy, co się da”.

40 lat istnienia zespołu to kawał historii polskiej muzyki. To stos nagród, niezliczone hity na listach przebojów, 15 studyjnych albumów i tysiące koncertów na całym świecie. A trasa “A po nocy przychodzi dzień” to przysłowiowa “kropka nad i” oraz punkt obowiązkowy dla każdego fana polskiej muzyki rozrywkowej.


Napisz komentarz

© 2014 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun