Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Kultura, Śrem » We wrześniu w kinoteatrze Słonko

Zapraszamy na seanse filmowe w Kinoteatrze Słonko.

Od najbliższego piątku do poniedziałku w kinoteatrze Słonko będzie można obejrzeć dwa filmy. Jeden to produkcja Woddyego Allena pt. „Magia w blasku księżyca, drugi to film ” Niezniszczalni 3″ z udziałem znakomitych aktorów. Wśród nich – Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Harrison Ford, Mel Gibson i Wesley Snipes. W tym miesiącu będziemy mogli jeszcze obejrzeć filmy: „Dzwoneczek i tajemnica piratów”, „Strażnicy Galaktyki” oraz „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”.

Niezniszczalni 3

Conrad Stonebanks (Mel Gibson) to jeden z największych na świecie handlarzy bronią. Zanim przeszedł na ciemną stronę mocy, był jednym z tych, którzy powołali do życia Niezniszczalnych – kierującą się własnym kodeksem honorowym grupę najlepszych na świecie żołnierzy do wynajęcia. Czy drużynie Rossa uda się przechytrzyć dawnego kompana znającego ich na wylot? W realizacji misji wesprze ich kolejna generacja najemników. Nikt nie jest przecież wiecznie młody.

Seanse: 5.09. – 20:00; 6-7.09. – 17:30; 8.09. – 20:00. Wiek: 15+.

Magia w blasku księżyca

Chińczyk Wei Ling Soo jest najznamienitszym iluzjonistą swoich czasów, ale mało kto wie, że za jego sceniczną maską kryje się arogancki Anglik – Stanley Crawford (Firth), żywiący wyjątkową awersję do wszelkiej maści spirytystów. Za namową przyjaciela Stanley wyrusza z misją do położonej na Lazurowym Wybrzeżu posiadłości rodziny Catledge. Na miejscu, udając zamożnego biznesmena, ma zdemaskować oszustwa pięknej kobiety-medium – Sophie Baker (Emma Stone), rzekomo potrafiącej czytać w myślach i rozmawiać z duchami. Zadanie Stanleya skomplikuje się, gdy on sam wpadnie w sidła zniewalającego uroku Sophie, a próbka niezwykłych zdolności medium na dobre zachwieje wszystkim, w co dotychczas wierzył.

Seanse: 5.09. – 17:30; 6-7.09. – 20:00; 8.09. – 17:30; 9.09. – 20:00.

Dzwoneczek i tajemnica piratów

Dzwoneczek i jej utalentowane przyjaciółki wyruszają na pełną przygód wyprawę, by odzyskać magiczny pył, skradziony z Przystani Elfów przez tajemniczą Zarinę. W trakcie poszukiwań cały świat Dzwoneczka, Jelonki, Widii, Różyczki, Mgiełki i Iskierki staje na głowie, kiedy pod wpływem zaklęcia zostają zamienione ich talenty. A to jeszcze nie wszystko… Wróżki czeka bowiem spotkanie z piratami.

Seanse: 12.09. – 15:30 (2D), 17:15 (3D); 13-14.09. – 15:00 (2D), 17:00 (3D); 15.09. – 17:00 (2D).

Strażnicy Galaktyki

Zuchwały awanturnik Peter Quill kradnie tajemniczy artefakt stanowiący obiekt pożądania złego i potężnego Ronana, którego ambicje zagrażają całemu wszechświatowi. Chcąc uniknąć gniewu Ronana, Quill zmuszony jest zawrzeć niewygodny sojusz z czterema niemającymi nic do stracenia outsiderami: Rocketem – uzbrojonym szopem, Grootem – drzewokształtnym humanoidem, śmiertelnie niebezpieczną i tajemniczą Gamorą i żądnym zemsty Draxem Niszczycielem. Kiedy główny bohater odkrywa prawdziwą moc artefaktu i zagrożenie, jakie stanowi on dla kosmosu, musi zmobilizować swoich niesubordynowanych towarzyszy do ostatniej bitwy, od której zależą losy galaktyki.

Seanse: 12.09. – 19:30; 13-14.09. – 19:00 (3D, dubbing); 15.09. – 19:00; 16.09. – 17:00 (3D, dubbing).

Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął (DKF)

Zdawać by się mogło, że pełne ekscytujących przygód życie Allan Karlssona dobiegnie końca w domu spokojnej starości. Nic bardziej mylnego, bo bohater, pomimo setki na karku, wciąż cieszy się doskonałym zdrowiem. Podczas, gdy personel przygotuje dla niego wielkie przyjęcie urodzinowe, Allan wyskakuje przez okno i ucieka z ośrodka, inicjując tym samym serię przezabawnych i zaskakujących zdarzeń. Walizka pełna pieniędzy, banda motocyklistów, słoń-cyrkowiec, angielski gangster-choleryk, najbardziej flegmatyczny policjant świata – dla przeciętniaka każdy z elementów osobliwej układanki stałby się przygodą życia. Ale nie dla Allana, który nie tylko był naocznym świadkiem, ale również odegrał kluczową rolę w najważniejszych wydarzeniach XX wieku. Podróżując po całym świecie i wykonując tajne misje, zawarł, między innymi, znajomość z generałem Franco, Stalinem, prezydentami USA Trumanem i Reaganem, Michaiłem Gorbaczowem oraz niezbyt lotnym bratem-bliźniakiem Alberta Einsteina.

Seans: 16.09. – 19:30

Cennik biletów:

  • Seanse 2D: 12 zł (ulgowy), 15 zł (normalny)
  • Seanse 3D: 16 zł (ulgowy), 19 zł (normalny)
  • Okulary 3D: 5 zł
  • Seans DKF: 12 zł (normalny), 10 zł (uczniowie i studenci)

Bilety można kupić za pomocą serwisu bilety24.pl.

Informacje: Kinoteatr Słonko.

Napisz komentarz

© 2014 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun