Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Śrem » Festyn w Jarzębince

W środę (24.09.) Przedszkole nr 3 „Jarzębinka’’ w Śremie uroczyście obchodziło święto „Jarzębiny’’. Z tej okazji, jak co roku został zorganizowany festyn, w którym uczestniczyli przedszkolacy i ich rodziny.

Na  ,,dobry początek’’ zaproponowano rodzicom i dzieciom wspólną zabawę przy popularnych i lubianych piosenkach. Podczas obchodów „Jarzębinowego Święta’’ pojawili się goście specjalni- policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie. Przedszkolacy mieli okazję usiąść „ za kierownicą’’ samochodu policyjnego, włączyć syrenę, a przede wszystkim porozmawiać na temat bezpiecznych zachowań na ulicy. Spośród innych atrakcji, które przygotowano na ten dzień warto wymienić: przejażdżki konne, zabawy plastyczne z wykorzystaniem  darów przyrody, zabawy sprawnościowe i z chustą animacyjną. Wszyscy uczestnicy mogli posmakować kulinarnych rozmaitości- pysznych, domowych ciast przygotowanych przez rodziców lub gorących potraw z „Jarzębinowej kuchni’’.

Spotkanie upłynęło w radosnej atmosferze. Wszystkie uroczystości służą integracji dzieci, rodziców i personelu przedszkola. Wspólna zabawa z dzieckiem, to najlepsza forma aktywnego spędzania wolnego czasu. „ Jarzębinowym Świętem’’ żegnaliśmy się z latem i witaliśmy nadchodzącą jesień.

[nggallery id=396]

Napisz komentarz

© 2014 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun