Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Karambol na drodze 434 Borgowo-Drzonek

karambolW sobotę, 30 maja br. tuż przed godz. 13.00 na drodze relacji Śrem – Dolsk na wysokości wioski Ostrowo doszło do groźnie wyglądającego karambolu drogowego z udziałem 7 samochodów. Nkarambol2a szczęście nikt nie zginął. Jak ustalili policjanci przyczyną zdarzenia było głównie nie dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Wobec trzech kierowców policjanci zastosowali postępowanie mandatowe.

Komenda Powiatowa Policji w Śremie apeluje do kierowców o czujność i zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Niestety nie wszyscy kierowcy dostosowali prędkość do warunków ruchu, co skutkowało zdarzeniami drogowymi. Na szczęście wypadków drogowych z poważnymi obrażeniami ciała wśród uczestników ruchu nie było.


Pokaż Karambol na 434 na większej mapie
Źródło: materiał prasowy KPP Śrem

komentarze

  1. obserwator pisze:

    byłem na miejscu wypadku i widziałem co tam się stało, dlaczego nikt nie wspomni o tym że koleiny jakie tam są powodują podczas deszczu rzekę wody w której nie da się wychamować, ani bezpiecznie kierować, bo o desczu też tutaj nie wspomniano!!! Kompletny brak obiektywizmu, najpierw niech drogę wyremontują a później piszą o brawurze kierowców, odcinek na którym wydarzył się wypadek należy do najniebezpieczniejszych do jazdy w okolicy!!!

Napisz komentarz

© 2009 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun