Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Powiat Śremski » Ekonom wśród najlepszych

Zespół Szkół Ekonomicznych w Śremie polepszył swoją pozycję i znalazł się na wyższym miejscu (w stosunku do ubiegłego roku) wśród 20 najlepszych techników województwa wielkopolskiego – według XVII Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2015.

Zgodnie z postanowieniem Kapituły, technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych, oraz wyniki egzaminu zawodowego.

Ponadto śremski EKONOMIK polepszył swoją pozycję w „Ogólnopolskim Rankingu Techników” i co więcej, po raz pierwszy został uwzględniony w „Ogólnopolskim Rankingu Maturalnym Techników”.

Dzięki uzyskanemu wynikowi Zespół Szkół Ekonomicznych zachował prawo do umieszczania na swojej stronie „Brązowej Odznaki Najlepszych Techników w Polsce” i jest jedyną szkołą ponadgimnazjalną w powiecie śremskim, która może poszczycić się tym tytułem.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy zapracowali na ten sukces, oraz nauczycielom i pracownikom EKONOMIKA, którzy ten sukces wsparli.

Szczegóły rankingu na stronie Perspektyw.

Tekst: Zespół Szkół Ekonomicznych w Śremie.

Napisz komentarz

© 2015 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun