Subskrypcja:Posty Komentarze

Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje policyjne » Nieprawidłowe wyprzedzanie na 434

Na drodze wojewódzkiej nr 434 w okolicach Zbrudzewa doszło do kolizji drogowej, którą spowodował nieprawidłowo wyprzedzający kierowca.

W niedzielę (6.09.) po 18:00 doszło do kolizji z udziałem trzech pojazdów. Kierujący Alfa Romeo, 35-letni mieszkaniec Wolsztyna, chciał wyprzedzić pojazd jadący przed nim. Jednak nie upewnił się, czy może taki manewr wykonać. W tym samym czasie był już wyprzedzany przez innego kierowcę.

Doprowadził zatem do zderzenia z wyprzedzającym go kierującym Lexusem, 19-letnim mieszkańcem powiatu gostyńskiego i z prawidłowo jadącym kierowcą Renault Espace, 44-letnim mieszkańcem Poznania.

Alfa Romeo i Renault Espace zjechały do przydrożnego rowu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Wcześniej na tej samej drodze doszło również do kolizji trzech aut. Kierujący samochodem osobowym marki Suzuki Swift, mieszkaniec Jarocina, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył Hondy Civic, którą kierował mieszkaniec Poznania. Następnie honda uderzyła w poprzedzający ją samochód marki Mercedes B 180, którym kierował mieszkaniec Gostynia. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 złotych.

Na podstawie informacji prasowej KPP w Śremie.

Napisz komentarz

© 2015 Wiadomości Śremskie · Subskrybuj:WpisyKomentarze · Realizacja: WebSun